Content type overview (6.x-1.1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Administration
os: Разамынад

en: Comments
os: Комментари

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Save
os: Ныффысс
