Content type overview (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Actions
tr: Eylemler

en: Administration
tr: Yönetim

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Save
tr: Kaydet

en: Display mode
tr: Görüntüleme modu

en: Promoted
tr: Tanıtılan

en: Published
tr: Yayında

en: Both
tr: İkisi de

en: Controls
tr: Denetimler

en: Oldest first
tr: En önce en eskisi

en: Sticky
tr: Kalıcı

en: Above
tr: Üstte

en: Manage fields
tr: Alanları yönet

en: Newest first
tr: Önce en yeniler

en: Comments per page
tr: Sayfa başına yorum sayısı

en: New revision
tr: Yeni sürüm
