Content type overview (6.x-1.2) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: May
km: ឧសភា

en: Above
km: ខាង​លើ

en: Manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល

en: Comments per page
km: មតិយោបល់​ក្នុង​មួយ​ទំព័រ

en: New revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ជា​ថ្មី
