Content type overview (6.x-1.2) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Save
mn: Хадгалах

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: May
mn: 5-р сар
