Content type overview (6.x-1.2) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: May
my: မေလ

en: Oldest first
my: အဟောင်းများကို အရင်ဆုံး

en: Above
my: အပေါ်

en: Newest first
my: အသစ်များကို အရင်ဆုံး
