Content type overview (6.x-1.2) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Overview
sv: Översikt

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Save
sv: Spara

en: Display mode
sv: Visningsstil

en: Promoted
sv: Visas på startsidan

en: Published
sv: Publicerad

en: May
sv: maj

en: Both
sv: Båda

en: Controls
sv: Kontroller

en: Oldest first
sv: Äldsta först

en: Sticky
sv: Klistrad

en: Above
sv: Ovanför

en: Manage fields
sv: Hantera fält

en: Separate page
sv: Separat sida

en: Newest first
sv: Nyaste först

en: Comments per page
sv: Kommentarer per sida

en: New revision
sv: Ny version
