Content type overview (6.x-1.2) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Save
th: บันทึก

en: May
th: พ.ค.

en: Oldest first
th: ที่เก่าแก่ที่สุดก่อน

en: Sticky
th: ปักหมุด

en: Above
th: ด้านบน

en: Manage fields
th: จัดการช่องรับข้อมูล

en: Newest first
th: ใหม่ล่าสุดก่อน

en: Comments per page
th: ความคิดเห็นต่อหน้า

en: New revision
th: ปรับปรุงใหม่
