Content type overview (6.x-1.3) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Actions
gl: Accións

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Administration
gl: Administración

en: Comments
gl: Comentarios

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Save
gl: Gardar

en: Display mode
gl: Modo de visualización

en: Promoted
gl: Promocionado

en: Published
gl: Publicado

en: May
gl: Mai

en: Both
gl: Ambos

en: Controls
gl: Controis

en: Oldest first
gl: O máis antigo primeiro

en: Sticky
gl: Pegañoso

en: Above
gl: Enriba

en: Manage fields
gl: Administrar campos

en: Newest first
gl: O máis recente primeiro

en: Comments per page
gl: Comentarios por páxina

en: New revision
gl: Nova revisión
