Content type overview (6.x-1.3) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Administration
is: Stjórnun

en: Comments
is: Ummæli

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Overview
is: Yfirlit

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Save
is: Vista

en: Display mode
is: Birtingarhamur

en: Promoted
is: Upphafið

en: Published
is: Birt

en: May
is: maí

en: Both
is: Bæði
