Content type overview (6.x-1.3) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Disabled
jv: Mati

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Comments
jv: Komèntar

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Save
jv: Simpen

en: Promoted
jv: Promosikna

en: Published
jv: Dipacak

en: May
jv: Mei

en: Both
jv: Karone

en: Sticky
jv: Pucuk

en: Above
jv: Ndhuwur

en: Manage fields
jv: Nata field

en: Comments per page
jv: Komèntar per kācā

en: New revision
jv: Revisi anyar
