Content type overview (6.x-1.3) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Comments
lt: Komentarai

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Save
lt: Saugoti

en: Published
lt: Paskelbtas

en: May
lt: Gegužė

en: Both
lt: Abu

en: Oldest first
lt: Seni pirmi

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Above
lt: Virš

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Newest first
lt: Nauji pradžioj

en: Comments per page
lt: Komentarai puslapyje

en: New revision
lt: Nauja versija
