Content type overview (6.x-1.3) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Actions
pt: Ações

en: Disabled
pt: Desativado

en: Administration
pt: Administração

en: Comments
pt: Comentários

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Overview
pt: Visão geral

en: Edit
pt: Editar

en: None
pt: Nenhum

en: Save
pt: Salvar

en: Display mode
pt: Modo de exibição

en: Promoted
pt: Promovido

en: Published
pt: Publicado

en: May
pt: Mai

en: Both
pt: Ambos

en: Controls
pt: Controles

en: Oldest first
pt: Antigos primeiro

en: Sticky
pt: Destacado

en: Above
pt: Acima

en: Manage fields
pt: Gerenciar campos

en: Separate page
pt: Página separada

en: Newest first
pt: Mais recente primeiro

en: Below
pt: Abaixo

en: Comments per page
pt: Comentários por página

en: New revision
pt: Nova revisão
