Content type overview (6.x-1.3) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Administration
ro: Administrare

en: Comments
ro: Comentarii

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Save
ro: Salvare

en: Display mode
ro: Modul de afişare

en: Promoted
ro: Promovat

en: Published
ro: Publicat

en: May
ro: Mai

en: Both
ro: Ambele

en: Oldest first
ro: Cele vechi primele

en: Sticky
ro: Lipicios

en: Above
ro: Deasupra

en: Manage fields
ro: Gestionați câmpurile

en: Newest first
ro: Cele noi primele

en: Comments per page
ro: Comentarii per pagină

en: New revision
ro: Revizie nouă
