Content type overview (6.x-1.4) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Disabled
be: Выключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: Comments
be: Каментары

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Save
be: Захаваць

en: Published
be: Апублікавана

en: May
be: май

en: Both
be: Абодва(едзве)

en: Above
be: Вышэй

en: Manage fields
be: Кіраваць палямі

en: Comments per page
be: Каментары на старонцы

en: New revision
be: Новая версія
