Content type overview (6.x-1.4) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Promoted
bo: འོས་སྦྱོར་བྱས་ཟིན་པ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: May
bo: ཟླ་༥་བ

en: Both
bo: གཉིས་ཀ

en: Oldest first
bo: རྙིང་ཤོས་སྔོན་དུ་བཞག་པ

en: Sticky
bo: གྲས་མགོར་འཇོག་པ

en: Above
bo: གོང་དུ

en: Manage fields
bo: གནས་ཁོངས་ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ

en: Newest first
bo: གསར་ཤོས་སྔོན་དུ་བཞག་པ

en: Comments per page
bo: ཤོག་ངོས་རེ་རེ་ལ་དཔྱད་གཏམ

en: New revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གྱི་པར་གཞི་གསར་བ
