Content type overview (6.x-1.4) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Administration
ca: Administració

en: Comments
ca: Comentaris

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Save
ca: Desa

en: Display mode
ca: Mode de visualització

en: Promoted
ca: Promogut

en: Published
ca: Publicat

en: May
ca: maig

en: Both
ca: Ambdós

en: Oldest first
ca: Els més antics primer

en: Sticky
ca: Estàtic

en: Above
ca: A sobre

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: Newest first
ca: Els més nous primer

en: Comments per page
ca: Comentaris per pàgina

en: New revision
ca: Nova revisió
