Content type overview (6.x-1.4) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: Comments
eo: Komentoj

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Save
eo: Konservu

en: Published
eo: Publikigita

en: May
eo: majo

en: Above
eo: Supere

en: Manage fields
eo: Agordu kampojn
