Content type overview (6.x-1.4) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Comments
fi: Kommentit

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Save
fi: Tallenna

en: Display mode
fi: Esitysmuoto

en: Promoted
fi: Nostettu

en: Published
fi: Julkaistu

en: May
fi: Toukokuu

en: Both
fi: Molemmat

en: Controls
fi: Hallintavaihtoehdot

en: Oldest first
fi: Vanhin ensin

en: Sticky
fi: Kiinnitetty

en: Above
fi: Yläpuolella

en: Manage fields
fi: Hallitse kenttiä

en: Newest first
fi: Uusin ensin

en: Comments per page
fi: Kommenttia sivua kohti

en: New revision
fi: Uusi versio
