Content type overview (6.x-1.4) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Comments
fil: Mga puna

en: Content types
fil: Mga uri ng nilalaman

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Published
fil: Inilathala
