Content type overview (6.x-1.4) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Actions
is: Gerðir

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Administration
is: Fyrisiting

en: Comments
is: Viðmerkingar

en: Content types
is: Innihaldssløg

en: Overview
is: Yvirlit

en: Edit
is: Broyt

en: Save
is: Goym

en: Published
is: Útgivið

en: May
is: Mai

en: Comments per page
is: Viðmerkingar á hvørjari síðu
