Content type overview (6.x-1.4) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: Comments
hr: Komentari

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Save
hr: Spremi

en: Promoted
hr: Promaknut

en: Published
hr: Objavljeno

en: May
hr: svibnja

en: Both
hr: Oba

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: Above
hr: Iznad

en: Manage fields
hr: Upravljanje poljima

en: Comments per page
hr: Broj komentara po stranici

en: New revision
hr: Nova revizija
