Content type overview (6.x-1.4) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Actions
ja: アクション

en: Disabled
ja: 無効

en: Administration
ja: 管理

en: Comments
ja: コメント

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Overview
ja: 概観

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: Save
ja: 保存

en: Display mode
ja: 表示モード

en: Published
ja: 掲載

en: May
ja: 5月

en: Both
ja: 両方

en: Oldest first
ja: 古い順

en: Sticky
ja: 固定

en: Above
ja: 上部

en: Manage fields
ja: フィールドの管理

en: Newest first
ja: 新しい順

en: Below
ja: 下部

en: Comments per page
ja: 1ページあたりのコメント数

en: New revision
ja: 新規リビジョン
