Content type overview (6.x-1.4) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Comments
lv: Komentāri

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Save
lv: Saglabāt

en: Display mode
lv: Attēlošanas režīms

en: Published
lv: Publicēts

en: May
lv: Maijs

en: Both
lv: Abi

en: Oldest first
lv: Vecākais vispirms

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: Above
lv: Virs

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Newest first
lv: Jaunākais vispirms

en: Comments per page
lv: Komentāru skaits lapā

en: New revision
lv: Jauna revīzija
