Content type overview (6.x-1.4) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Published
mr: प्रकाशित

en: May
mr: मे
