Content type overview (6.x-1.4) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Published
ps: خپاره شوي

en: May
ps: مې

en: Both
ps: دواړه

en: Oldest first
ps: لومړی زاړه

en: Sticky
ps: سريښناک

en: Above
ps: پورته
