Content type overview (6.x-1.4) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Actions
ru: Действия

en: Disabled
ru: Отключено

en: Administration
ru: Администрирование

en: Comments
ru: Комментарии

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Overview
ru: Обзор

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: Save
ru: Сохранить

en: Display mode
ru: Режим отображения

en: Promoted
ru: На главной

en: Published
ru: Опубликовано

en: May
ru: Май

en: Both
ru: Оба

en: Controls
ru: Элементы управления

en: Oldest first
ru: Старые сначала

en: Sticky
ru: Прикреплено

en: Above
ru: Сверху

en: Manage fields
ru: Управление полями

en: Guidelines
ru: Рекомендации

en: Separate page
ru: На отдельной странице

en: Newest first
ru: Новые сначала

en: Below
ru: Внизу

en: Comments per page
ru: Комментариев на страницу

en: Below post
ru: Под сообщением

en: New revision
ru: Новая редакция
