Content type overview (6.x-1.4) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Administration
si: පාලනය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: May
si: මැයි
