Content type overview (6.x-1.4) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: None
ug: يوق

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: May
ug: ماي

en: Controls
ug: كونترول

en: Above
ug: ئۈستىدە

en: Manage fields
ug: field نى تەڭشەش

en: Comments per page
ug: ھەر بىر بەتتىكى ئىنكاسلار
