Content type overview (6.x-1.5) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: May
bn: মে

en: Above
bn: উপরে
