Content type overview (6.x-1.5) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Disabled
et: Keelatud

en: Administration
et: Haldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Save
et: Salvesta

en: Promoted
et: Esile tõstetud

en: Published
et: Avaldatud

en: May
et: Mai

en: Both
et: Mõlemad

en: Controls
et: Nupud

en: Oldest first
et: Vanemad esimesena

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Above
et: Üleval

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Newest first
et: Uuemad enne

en: Comments per page
et: Kommentaaride arv lehel

en: New revision
et: Uus redaktsioon
