Content type overview (6.x-1.5) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Save
eu: Gorde

en: Published
eu: Argitaratua

en: May
eu: Mai

en: Both
eu: Biak

en: Controls
eu: Kontrolak

en: Sticky
eu: Itsaskor

en: Above
eu: Gainean

en: Manage fields
eu: Kudeatu eremuak

en: Comments per page
eu: Orri bakoitzean erakutsiko diren iruzkinak

en: New revision
eu: Berrikuspen berria
