Content type overview (6.x-1.5) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Save
hu: Mentés

en: Display mode
hu: Megjelenítés módja

en: Promoted
hu: Címlapon

en: Published
hu: Közzétéve

en: May
hu: máj

en: Both
hu: Mindkettő

en: Controls
hu: Vezérlők

en: Oldest first
hu: Régebbiek előre

en: Sticky
hu: Kiemelt

en: Above
hu: Felette

en: Manage fields
hu: Mezők kezelése

en: Separate page
hu: Külön oldalon

en: Newest first
hu: Legújabb elöl

en: Below
hu: Alatta

en: Comments per page
hu: Hozzászólás egy oldalon

en: New revision
hu: Új változat
