Content type overview (6.x-1.5) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Administration
oc: Administracion

en: Comments
oc: Comentaris

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Save
oc: Enregistrar

en: Promoted
oc: Promolgut

en: Published
oc: Publicat

en: May
oc: Mai

en: Both
oc: Los dos

en: Controls
oc: Contraròtles

en: Oldest first
oc: Los mai ancians d'en primièr

en: Sticky
oc: Espingolat (en haut des listas)

en: Above
oc: En dessús

en: Manage fields
oc: Gerir los camps

en: Newest first
oc: Las mai recents d'en primièr

en: Comments per page
oc: Comentaris per pagina

en: New revision
oc: Revision novèla
