Content type overview (6.x-1.5) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Administration
pl: Administracja

en: Comments
pl: Komentarze

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Save
pl: Zapisz

en: Display mode
pl: Tryb wyświetlania

en: Promoted
pl: Promowany

en: Published
pl: Opublikowane

en: May
pl: Maj

en: Both
pl: Oba

en: Controls
pl: Kontrolki

en: Oldest first
pl: Najstarsze pierwsze

en: Sticky
pl: Przyklejony

en: Above
pl: Ponad polem

en: Manage fields
pl: Zarządzaj polami

en: Separate page
pl: Osobna strona

en: Newest first
pl: Najnowsze pierwsze

en: Below
pl: Poniżej

en: Comments per page
pl: Komentarzy na stronę

en: New revision
pl: Nowa wersja
