Content type overview (6.x-1.5) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Administration
sk: Administrácia

en: Comments
sk: Komentáre

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Save
sk: Uložiť

en: Promoted
sk: Propagovaný

en: Published
sk: Zverejnené

en: May
sk: máj

en: Both
sk: Oba

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: Above
sk: Nad

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Separate page
sk: Samostatná stránka

en: Below
sk: Pod

en: Comments per page
sk: Komentárov na stránku

en: New revision
sk: Nová revízia
