Content type overview (6.x-1.5) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Comments
sl: Komentarji

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Save
sl: Shrani

en: Published
sl: Objavljeno

en: May
sl: Maj

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: Comments per page
sl: Komentarjev na stran
