Content type overview (6.x-1.5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
