Content type overview (6.x-1.5) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Administration
ur: تنظیم

en: Comments
ur: تبصرے

en: Save
ur: محفوظ کریں
