Content type overview (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Administration
he: ניהול

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Save
he: שמירה

en: Promoted
he: מקודם

en: Published
he: מפורסם

en: May
he: מאי

en: Both
he: שנייהם

en: Oldest first
he: ישן תחילה

en: Sticky
he: דביק

en: Above
he: מעל

en: Manage fields
he: ניהול שדות

en: Newest first
he: חדש תחילה

en: New revision
he: גרסה חדשה
