Content type overview (6.x-1.5) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Save
hy: Պահպանել

en: Published
hy: Հրապարակված

en: May
hy: Մայիս

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: New revision
hy: Նոր վերանայում
