Content type overview (6.x-1.2) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
