Content type overview (6.x-1.3) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Comments
uk: Коментарі

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Overview
uk: Огляд

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: Save
uk: Зберегти

en: Display mode
uk: Режим відображення

en: Promoted
uk: Винесено на головну

en: Published
uk: Опубліковано

en: May
uk: тра

en: Both
uk: Все

en: Controls
uk: Елементи керування

en: Oldest first
uk: Старіші спочатку

en: Sticky
uk: Прикріплені

en: Above
uk: Зверху

en: Manage fields
uk: Керувати полями

en: Guidelines
uk: Рекомендації

en: Newest first
uk: Найновіші спочатку

en: Below
uk: Нижче

en: Comments per page
uk: Коментарів на сторінку

en: Below post
uk: Під повідомленням

en: New revision
uk: Нова редакція
