Context (6.x-2.0) - en to ca translation catalogue (42 entries)

en: enable
ca: habilita

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Attribute
ca: Atribut

en: Value
ca: Valor

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: none
ca: cap

en: Import
ca: Importa

en: Book
ca: Llibre

en: Export
ca: Exporta

en: Back
ca: Enrere

en: Save
ca: Desa

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Add
ca: Afegeix

en: Path
ca: Camí

en: Region
ca: Regió

en: Conditions
ca: Condicions

en: Code
ca: Codi

en: Override
ca: Sobrescriu

en: Clone
ca: Clona

en: revert
ca: reverteix

en: disable
ca: inhabilita

en: Taxonomy Terms
ca: Termes de taxonomia

en: Section title
ca: Títol de la secció

en: Add !type
ca: Afegeix !type

en: + Add
ca: + Afegeix

en: Provides this text as a <strong>$section_title</strong> variable for display in page.tpl.php when this context is active.
ca: Proporciona aquest text com una variable <strong>$section_title</strong> per a mostrar a page.tpl.php quan aquest context estigui actiu.

en: Section subtitle
ca: Subtítol de la secció

en: Provides this text as a <strong>$section_subtitle</strong> variable for display in page.tpl.php when this context is active.
ca: Proporciona aquest text com una variable <strong>$section_subtitle</strong> per a mostrar a page.tpl.php quan aquest context estigui actiu.

en: Section class
ca: Classe de la secció

en: Not sure what to do? Try the "!getting-started" page.
ca: No esteu gaire segur del que heu de fer? Proveu la pàgina "!getting-started".

en: User pages
ca: Pàgines d'usuari

en: Provides this text as an additional body class (in <strong>$body_classes</strong> in page.tpl.php) when this section is active.
ca: Proporciona aquest text com una classe addicional per al body (a <strong>$body_classes</strong> a page.tpl.php) quan s'activi aquesta secció.

en: The description of this context definition.
ca: La descripció d'aquesta definició de context.

en: Reactions
ca: Reaccions

en: Reactions: @reactions
ca: Reaccions: @reactions
