Context (6.x-2.0) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: enable
ur: فعال

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Attribute
ur: خصوصیت

en: Value
ur: قیمت

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Region
ur: علاقہ

en: Code
ur: کوڈ
