Context (6.x-2.1) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: enable
ar: تفعيل

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Attribute
ar: الخاصية

en: Value
ar: القيمة

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: none
ar: لا شيء

en: Import
ar: استيراد

en: Book
ar: الوثيقة

en: Export
ar: تصدير

en: Back
ar: رجوع

en: Save
ar: حفظ

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Views
ar: الرؤى

en: Add
ar: إضافة

en: Path
ar: المسار

en: Region
ar: المنطقة

en: Conditions
ar: الشروط

en: Code
ar: الكود

en: Clone
ar: استنساخ

en: Revert
ar: استرجع

en: revert
ar: استرجاع

en: disable
ar: تعطيل

en: Context
ar: السياق
