Context (6.x-3.0) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Book
ne: पुस्तक

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Path
ne: मार्ग

en: Menu
ne: मेनु

en: Done
ne: भयो

en: Blocks
ne: ब्लक
