Cookbook (6.x-1.2) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Images
hy: Նկարներ

en: weight
hy: քաշ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: More
hy: Ավելին

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Top
hy: Վերև

en: Add
hy: Ավելացնել

en: History
hy: Պատմություն

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Picture
hy: նկար

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Logo
hy: Լոգո

en: Front page
hy: Առջևի էջ

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Loading
hy: Բեռնում
