Cookbook (6.x-1.3) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Images
gu: છબીઓ

en: weight
gu: ક્રમ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: More
gu: વધુ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: All
gu: બધા

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Front page
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Not available
gu: ઉપલબ્ધ નથી
