Cookbook (6.x-1.3) - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Images
lt: Vaizdai

en: weight
lt: svoris

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: page
lt: puslapis

en: More
lt: Daugiau

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Back
lt: Atgal

en: Save
lt: Saugoti

en: Move
lt: Perkelti

en: Top
lt: Viršus

en: Add
lt: Pridėti

en: History
lt: Istorija

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Search keywords
lt: Paieškos raktažodžiai

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: All
lt: Visi

en: Bottom
lt: Apačia

en: Logo
lt: Logotipas

en: Amount
lt: Suma

en: Position
lt: Pozicija

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Image sizes
lt: Vaizdo dydis

en: Recipes
lt: Receptai

en: Blocks
lt: Blokai

en: Loading
lt: Kraunama

en: Show all
lt: Rodyti visus

en: Steps
lt: Žingsniai

en: Units of measurement
lt: Matavimo vienetai

en: Unit of measurement
lt: Matavimo vienetas
