Cookbook (6.x-1.4) - en to pl translation catalogue (51 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Images
pl: Obrazki

en: weight
pl: waga

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: page
pl: strona

en: More
pl: Więcej

en: Categories
pl: Kategorie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Name
pl: Nazwa

en: Back
pl: Wstecz

en: Save
pl: Zapisz

en: Move
pl: Przenieś

en: Top
pl: Góra strony

en: Add
pl: Dodaj

en: History
pl: Historia

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: Search keywords
pl: Słowa kluczowe wyszukiwania

en: Picture
pl: Obraz

en: All
pl: Wszystko

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Amount
pl: Ilość

en: Position
pl: Pozycja

en: in
pl: wśród

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Front page
pl: Strona główna

en: Display name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Not available
pl: Niedostępny

en: Video
pl: Wideo

en: Image sizes
pl: Wymiary obrazka

en: hits
pl: kliknięć

en: CSV file
pl: Plik CSV

en: Recipe
pl: Przepis

en: Ingredients
pl: Składniki

en: Recipes
pl: Przepisy

en: Blocks
pl: Bloki

en: Order by
pl: Porządkuj według

en: Loading
pl: Ładowanie

en: Show all
pl: Pokaż wszystko

en: Headline
pl: Nagłówek

en: Alphabetical
pl: Alfabetycznie

en: of
pl: z

en: Difficulty
pl: Poziom trudności

en: Show more
pl: Pokaż więcej

en: Energy
pl: Energia

en: Number of servings
pl: Liczba porcji
